Zostałem redaktorem naczelnym

Ostatnie dwa tygodnie byłem na wakacjach i nie miałem okazji napisać, że Sąd Okręgowy we Wrocławiu uwzględnił mój wniosek rejestracyjny i dokonał wpisu w rejestrze czasopism. Ciekawe stanowisko zajął w związku z tym Vagla, który twierdzi, że ta rejestracja nie dotyczy mojego (w oryginale – Olgierda, ale moje postanowienie jest takie samo) bloga, a jedynie dopuszcza do wydawania czasopisma w świecie realnym, np. drukiem, które będzie miało identyczny tytuł jak blog. Cóż, zobaczymy jakie jest w rzeczywistości stanowisko sądu, bowiem złożyłem już wniosek o uzasadnienie. Jeśli okazałoby się, że jednak Vagla nie ma racji, to rozważam apelację. W przeciwnym razie nie pozostanie nic innego jak zgłosić wniosek o wykreślenie czasopisma, bo nie zamierzam żadnego czasopisma wydawać.

Komentarzy 6 to “Zostałem redaktorem naczelnym”

 1. mojblog Says:

  Vagla, powołując się na art. 23. wiadomej ustawy, pisze w komentarzu, że jeśli nie zaczniesz wydawać to po roku wpis straci ważność.

  Zatem możesz w razie czego zaoszczędzić parę złotych i przeznaczyć je np. na jakiś napój. 🙂

 2. Tomasz Waszczyński Says:

  Tak, czytałem, ale podobnie jak Olgierd nie jestem przekonany czy takie jest stanowisko Sądu. A co do oszczędności, to pewnie będzie to rozsądniejsza decyzja 🙂

 3. Olgierd Says:

  No bo jak sąd ma zamiar ocenić czy czasopismo jest wydawane czy nie jest? Masz w nagłówku „internetowe”? Jeśli tak – to o co chodzi?

 4. Olgierd Says:

  aha, no i gratuluję 🙂

 5. Tomasz Waszczyński Says:

  Ja już generalnie w ogóle nie wiem o co komu chodzi, więc się wstrzymam z komentowaniem, aż dostanę uzasadnienie 😉 A „internetowe” mam.

 6. Rejestracja bloga « Wychodźstwo Says:

  […] Zostałem redaktorem naczelnym — 5 comments […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: